LadyVu.com

Cele mai neobișnuite pantofi de designer

Imaginatia ta este, probabil, se agită un astfel de interesant și neobișnuit pantofi de design de la cele mai multe Marci renumite. Cu toții avem gusturi diferite și preferințe, dar sunt sigur că v-ar fi interesat să-l văd.

homar cu gheare

Ați văzut, probabil, aceste pantofi înainte, probabil, pe Lady Gaga în videoclipul ei Bad Romance. Mă îndoiesc că aceste pantofi confortabil, dar se pare ca o mulțime de distracție.

fără tălpi

Mă întreb ce este punctul de acest pantof? Mă dor picioarele când mă uit la ele. Dar noi toți mergem face unele sacrificii de dragul modei.

fara tocuri

La fel ca și pantofi fără tălpi, aveți în mod clar o problemă atunci când purtați aceste pantofi. În timp ce celebrități precum Uma Thurman si Victoria Beckham au fost reperat în această încălțăminte neobișnuită. Aș dori să întreb modul în care acestea reușesc să mențină un echilibru?

pantofi negri

Este greu de spus unde începe pantofi și unde se termină în sus. Acest model interesant a fost creat Aminaka Wilmont din Londra. Este greu de imaginat un pantofi mai unic.

tocuri alb-negru

Am văzut aceste pantofi pe Megan Fox. Moda, da. Practic? Cu greu.

pantofi negru și roșu

Creat de Alexander McQueen, acest pantof este mai mult ca un dispozitiv de tortură decât o pereche de tocuri de designer.

Încălțăminte-inotatoare

Potrivit designerului este pantofi de siguranță foarte. Personal, am este ridicol. Poate, nu ar trebui să uităm să poarte aceste pantofi la plaja!

platformă dublă

Elegant? Da. Sexual? Desigur. Dar eu pot garanta că plimbarea nu este elegant și sexy în aceste pantofi mov trăznite!

Video: Cele mai mari pantofi, tocuri înalte, pantofi neobișnuite

Video: Ce este nou pantofi pentru femei - pantofi de transformator

Video: 2 în 1 - pantofi pentru femei japoneze și de foraj

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

LadyVu.com
Acasă și Familie Frumusețe Sănătate Moda & Stil Stil de viață activ Alimente și gătit Stil de viață Ezoterism